قال الصادق (ع): من ذکرنا عنده ففاضت عیناه حرم الله وجهه علی النار. امام صادق علیه السلام فرمودند: نزد هر کس که از ما (و مظلومیت ما) یاد شود و چشمانش پر از اشک گردد، خداوند چهره اش را بر آتش دوزخ حرام می کند.بحار الانوار، ج 44، ص .285

       

به گزارش روابط عمومی مدرسه مجازی فقه جعفری اولین نشست اساتید مدرسه علمیه مجازی فقه جعفری با حضور حضرت آیت الله موسوی جزایری در تاریخ جمعه 95/8/7 برگزار شد.

در این نشست که با هدف ایجاد هماهنگی بین شهرستان ها ی مختلف و اساتید این مدرسه برگزار شد ابتدا با گزارش مبسوط مدیر محترم مدرسه حضرت حجت الاسلام والمسلمین افضلی آغاز و در ادامه با بیانات استاد و زعیم حوزه علمیه خوزستان حضرت آیت الله موسوی جزایری (دام عزه) ادامه پیدا کرد.

ایشان در این نشست ضمن تشکر از فعالیت های مدیریت ، کادر و اساتید این مدرسه از برگزاری این نشست ابراز خرسندی نموده و  استمرار این گونه نشست ها را خواستار شدند .

ایشان با تاکید بر فعالیت های پژوهشی توجه هر چه بیشتر اساتید به فعالیت های پژوهشی و مقاله نویسی را متذکر شدند.

زعیم حوزه علمیه خوزستان  از همه فضلاءو اساتید این مدرسه دعوت به فعالیت و نوشتن مقاله در موضوعات درس به شیوه تنظیم و تقریر مطالب به نحو اجتهادی نمودند .

در ادامه ایشان مدرسه مجازی فقه جعفری را فرصتی مناسب برای طلاب شاغل به خصوص در شهرستان ها دانستند که می توان تمامی مزایای حضور در درس خارج را برای ایشان در بر داشته باشد.

در پایان اساتید عضو هیئت علمی نشریه علمی تخصصی فقه جعفری همچنین اساتید مشاورات شهرستان ها به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه گسترش فعالیت های علمی و پژوهشی این مدرسه پرداختند.

 

 

 

 

 

 

ثبت نام

 

 

 

 

به کانال تلگرام ما بپیوندید

 

پیوندها